Корзина
367 отзывов
+380963955449

Интернет магазин "Креативные подарки"

Що подарувати чоловікові

Що подарувати чоловікові
Сьогодні ми поговоримо про подарунки для чоловіка. Почнемо з дорогих подарунків. До них слід віднести мотоцикл і відповідні атрибути

27.02.15

Сьогодні ми поговоримо про подарунки для чоловіка. Почнемо з дорогих подарунків. До них слід віднести мотоцикл і відповідні атрибути (шолом, захисний костюм і т.п.); радіоприймач (якщо робота пов'язана з поїздками в глушину - далекобійник) або магнітофон. Можна вручити імениннику і путівку на одного або на вас обох - це може бути путівка куди-небудь за кордон або в будинок відпочинку.

В залежності від бюджету подарунка можна придбати золотий чоловічий годинник або менш дорогий. Ювелірні прикраси також будуть хорошим подарунком на день народження чоловікова. Наприклад, залежно від уподобань, подаруйте йому золотий або срібний ланцюжок, перстень чи печатку (якщо любить і носить таке). Хорошими, але менш дорогими подарунками є - електрична зубна щітка, телефон або аксесуари до нього (брелки, навушники, підставка для телефону вдома або в машину та ін.), Сумки (барсетка, папка, дипломат, чемодан, місткі сумки для спортсмена і рюкзак для рибалки), машинка для стрижки волосся.

Якщо ваш чоловік працює в офісі, то можете вручити йому на день народження ділові аксесуари - блокнот, щоденник, калькулятор, електронна записна книжка та інше. Сюди можна віднести різні підставки, як для канцтоварів, так і для візитниць. Їх вибір дуже різноманітний: від стильного, дорогого і великого варіанту до простої підставки для блокнота і ручки. До речі купити можна і хорошу ручку (наприклад, з гравіюванням). Для тих, хто носить краватки, подаруйте шпильку для них, або сам краватку (серйозний або смішний). А якщо ви вирішили подарувати ремінь, то вибирайте шкіряний, інших вони не визнають.

Подарунок може бути і приємною дрібницею, але при цьому бути корисним. Наприклад, такими є - шкіряні обкладинки для паспорта або авто-документів, гаманець, ключниця, брелок для ключів. Так як ви вже давно разом, то напевно знаєте розмір його одягу, отже, ви можете підібрати чоловікові светри, футболки, шапку, шарфик, рукавички, халат, піжаму, труси, тапки, шкарпетки та інше. Светри можна пов'язати самій або купити, він може бути серйозний або смішний, все залежить від того, для чого ви його купуєте (роботи або зустрічей з друзями). Футболки теж бувають різні: прості (для дому), фірмові (для тренувань та інших занять), з фотографією (для використання її як піжами), з написом (найкращий чоловік і т.п.).

Вибираючи тапки, орієнтуйтеся на пору року: влітку купуйте шльопанці, а взимку - теплі, але обов'язково практичні тапочки. Можна купити набір - шапка, шарф і рукавички, щоб вони були всі в одному стилі. Якщо день народження взимку, то можна подарувати теплу верблюжу ковдру, знайдіть і придбайте велику, і тоді ви можна ховатися під нею  в двох. Це звичайно не весь перелік того, що можна піднести на день народження чоловікові, весь наш різноманітний  товарможна знайти на сайті kreativpodarok.com.ua,  але сподіваємося, що ми вам допомогли прийняти остаточне рішення. І не забувайте, головний подарунок - ваша любов і турбота!

Предыдущие статьи
Контакты
 • Телефон:
  +380 (99) 784-03-13
  +380 (96) 395-54-49
  +380 (93) 880-82-94
 • Контактное лицо:
  Менеджер
 • Адрес:
  Кременчуг, Полтавская область, Украина